Liczniki odwiedzin stron internetowych Liczniki odwiedzin to przydatne narzędzie do prostego monitorowania liczby wizyt na stronie internetowej. Dzięki naszym licznikom będziesz wiedzieć ile odwiedzin ma Twoja strona www.
Główna Rejestruj licznik Edytuj licznik Pomoc

Liczniki odwiedzin - najczęstsze problemy


Jak zarejestrować licznik?

  Aby zarejestrować licznik odwiedzin przejdź na stronę formularza rejestracyjnego, tam zapoznaj się ze wskazówkami i wypełnij formularz. Przesłanie formularza do nas jest równoznaczne z rejestracją licznika. Po otwarciu się nowej strony zobaczysz kod, który należy umieścić w źródle strony internetowej, na której mają być zliczane odwiedziny. Zliczanie odwiedzin będzie rozpoczęte bezpośrednio po wklejeniu kodu licznika na stronie.

Jak edytować licznik?

  Żeby zmienić np. kolorystykę licznika należy zalogować się na stronie formularza edycji, wpisując tam dane podane w trakcie rejestracji licznika. Po poprawnym logowaniu uzyskujemy dostęp do formularza edycji, w którym możemy wprowadzić poprawki według swojego uznania.

Jak usunąć konto?

  Najprostszym rozwiązaniem jest po prostu usunięcie kodu licznika ze strony. Stare liczniki są sukcesywnie usuwane z bazy.

Dlaczego mój licznik nie działa?

  Powodów może być kilka, najczęstszym powodem jest zły kod licznika zamieszczony na stronie. Aby podobna sytuacja się nie pojawiała prosimy o zamieszczanie identycznego kodu jaki został wygenerowany podczas rejestracji lub wzoru kodu licznika podanego w następnym punkcie, ze zmienionym idenyfikatorem licznika.

Gdzie mogę pobrać kod licznika?

  Jeżeli uracony został oryginalny kod licznika, prosimy o skorzystanie z poniższego wzoru. W poniższym kodzie należy zmienić identyfikator licznika na identyfikator używany dla konkretnej strony.

LicznikinaStrone.pl © 2008 - 2018